Arama
Kategoriler
  Menu Kapat

  Hakkımızda

  Yılmazlar Yem Gıda, 1989 Yılında ‘Yılmaz Ticaret’ olarak başladığı ticaret hayatına 1999 yılında Yılmazlar AVM olarak günümüze kadar devam etmektedir.

  Yılmazlar AVM; Isparta’nın yerel AVM’ si olup kazandığı parayı yine kazandığı il olan Isparta’da gerek AVM gerekse İnşaat sektöründe harcamaktadır. Bunların yanı sıra aile şirketi olarak da bilinen Yılmazlar AVM-İnşaat, Isparta halkının güvenilirliğini kazanmış ve yoluna emin adımlarla devam etmektedir.

  Yalnızca bir market olmayıp, züccaciye-kırtasiye-oyuncak–hırdavat-teknolojik ürün-manav-kasap bölümleri de bulunan Yılmazlar AVM, Isparta’nın yerel kuruluşu olup çeşitli mahallelerde 8 şubesi ve ürün çeşitliliği ile müşterilerine hizmet vermektedir. 2020 yılı itibari ile reyon fiyatlarını sanal markete olduğu gibi yansıtan bir alışverişe imkan vermektedir.

  Müşterilerin Yılmazlar mağazalarında bulabilecekleri tüm ürünleri kapıya kadar aynı gün teslim imkanı ile hizmet sunan Yılmazlar AVM; müşterilerinin ayrıcalıklı, güvenilir ve hızlı alışveriş yapmasına olanak sunmaktadır.

  Yılmazlar AVM; müşteri odaklı, güvenilir, teknolojik ve yenilikçi adımlar atmaktadır.

  Siparişlerin ödemesini; kapıda kredi kartı, kapıda nakit ve ekrandan kredi- bankamatik kartıyla ödeme imkanı sunarak müşterilerine kolay ve hızlı alışveriş yapabilmek için seçenek sunmaktadır.

  İnternetten market alışverişini başlatarak; market alışverişini cazip hale getirerek müşterilerinin alışkanlıklarını değiştiren, Isparta’da market alışverişine ihtiyaç duyulduğu noktada akıllara gelen Yılmazlar AVM; hizmetlerine internet ve telefonun yanı sıra akıllı telefon ve tabletler ile de çeşitlendirmiş ve 2020 yılında sanal bir market ile müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır.